Aquest sistema d'emmagatzematge d'energia industrial i comercial és una solució integrada d'emmagatzematge d'energia flexible, eficient, segura i fiable. La potència estàndard d'aquest sistema és de 50 kVA i la capacitat de la bateria es pot configurar segons sigui necessari dins del rang de 80 a 130 kWh, satisfent fàcilment les demandes de potència de diferents escales.
Adopta un disseny altament modular i admet una ampliació de capacitat convenient. La capacitat màxima d'un únic sistema es pot ampliar fins a 130 kWh, el que el fa molt adequat per a escenaris industrials i comercials com ara fàbriques, centres comercials, estacions de recàrrega i edificis d'oficines. Ajuda a aconseguir l'arbitratge entre els-preus màxims de l'electricitat, millora la fiabilitat del subministrament d'energia i facilita el consum d'energia fotovoltaica.
El sistema està equipat amb una-bateria de fosfat de ferro de liti (LFP) d'alt rendiment i un sistema de gestió intel·ligent BMS de desenvolupament propi. La seva eficiència de càrrega i descàrrega pot arribar fins al 97,6% i el seu cicle de vida supera les 6.000 vegades, garantint un funcionament estable i fiable a llarg termini-. Admet simultàniament una sortida de CA trifàsica-, és compatible amb diversos tipus de xarxa i inclou una distorsió harmònica de corrent (THD) per sota del 3% i diverses funcions de protecció de connexió de xarxa per garantir la seguretat de l'ús d'energia.
Pel que fa a l'estructura, tota la màquina integra PCS, bateria i BMS en una sola. El disseny previ a la-instal·lació redueix significativament el-temps de construcció del lloc. Proporciona una pantalla LCD i interfícies de comunicació remota (4G/RS485/WiFi/Ethernet), facilitant la supervisió en temps real-, l'operació i el manteniment.
El producte està equipat amb un mecanisme de protecció de seguretat complet, que inclou diverses proteccions elèctriques, com ara sobrecàrrega, sobredescàrrega, sobre-temperatura i curtcircuit. Compleix amb els estàndards de certificació internacionals com CE, IEC i VDE, i és adequat per a un ampli rang de temperatures de -30 graus a 45 graus C. Pot funcionar de manera estable en condicions dures.
En conclusió, aquesta millora és una opció d'emmagatzematge d'energia-eficaç, ràpida d'implementar, fàcil d'utilitzar i flexible d'ampliar. Es dedica a ajudar els usuaris a estalviar en les factures d'electricitat, augmentar la proporció d'electricitat verda i proporcionar un suport elèctric continu i estable.
La nostra empresa es troba a la Xina, fa més de deu anys que es dedica a la nova indústria energètica i té un ric coneixement i experiència. Tenim una cadena de subministrament sofisticada en cada mòdul d'energia nova, capaç d'oferir als clients serveis d'alta-qualitat, rendibles- i encara més excel·lents.
Per als productes que coincideixen amb les bateries, com ara plaques solars i inversors, també tenim una cooperació relativament-profunda amb moltes-marques conegudes. Tots els clients poden consultar els preus amb la nostra empresa. Us proporcionarem pressupostos de manera oportuna i oferirem productes promocionals ocasionals.

Seguretat i longevitat
Cèl·lula REPT LifePO4{0}}d'alta qualitat
Sistema BMS
Rendiment i protecció òptims
Fàcil i flexible d'escalar
El disseny modular permet una fàcil ampliació de la capacitat
Rendiment potent
Alta seguretat i estabilitat
Batteria d'acumulació d'energia
Diploma 10 anys de garantia. Connexió de suport paral·lel de 2008-bms: 3set (estàndard), 32 set (mòdul BAU Extra)
③Seguretat EMC/estàndard: IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2, IEC/EN, 61000-6-1, IEC/EN 61000. IEC/EN61000-6-3, IEC/EN 61000-6-4
④Alto integrat amb el menor espai d'instal·lació. *Ciclo di vita,2 8500 volte al 80%DOD. El manteniment del presari lliure, un efecte de memòria.
⑦Bms intern amb protecció completa. Gamma de temperatura de funcionament: carica: 0 ~ 55 graus / scaric: -20 graus ~ 55 graus

Paquet de bateries
Cada mòdul de bateria inclou 10,24 kWh d'energia amb una tensió nominal de 51,2 V i una capacitat de 200 Ah.
Excel·lent rendiment
Excel·lent rendiment elèctric, utilitzant soldadura làser, amb una bona consistència de les cèl·lules de la bateria i un rendiment superior de càrrega/descàrrega.
Llarga vida útil
Química de cèl·lules LiFePO4 d'alta-qualitat, la vida útil del cicle de la bateria supera les 6500 vegades. amb una vida útil de disseny de fins a 10 anys.
Paràmetres del producte
Model
Potència de sortida nominal/Potència del SAI (W)
FY-BESS-50K80 FY-BESS-50K100 FY-BESS-50K120 FY-BESS-50K130
Freqüència i voltatge de sortida de CA
50000
Tipus de quadrícula
50/60Hz; 3L/N/PE 220/380, 230/400Vac
Configuració energètica (kWh)
Tres fases
Mides (Wx D x H)
81.92 102.4 122.88 133.12
Pes aprox. (no conté inversor)
1400 * 1100 * 1650 mm / 55,1 * 43,3 * 64,9 polzades (no conté inversor)
Corrent màxim de càrrega i descàrrega (A)
969,6 kg 1172,0 kg 1294,4 kg 1375,6 kg
Tensió de funcionament de la bateria (M)
100
Química de la bateria
500~800
Classificació IP del recinte
LiFePO4
Certificació del sistema
IP55
Estil d'instal·lació
UN38.3, IEC62619, CE, CEI 0-21, VDE-AR-N 4105, IEC 62109
Garantia
Muntat-a terra
Especificació tècnica del inversor
10 anys
Màx. Potència d'entrada fotovoltaica (W
65000
Màx. Corrent d'entrada fotovoltaica (A)
36+36+36+36
Tensió nominal d'entrada fotovoltaica (Vdc)
600
Tensió de CC d'arrencada (Vdc)
180
Interval de voltatge MPPT (Vdc)
150-850
Màx. Corrent de curt-circuit fotovoltaic (A)
55+55+55+55
Nombre de MPPT
4
Potència màxima (fora de la xarxa)
1,5 temps de potència nominal, 10 s
Factor de potència
0,8 conduint a un retard de 0,8
THD
<3%
Corrent d'injecció de CC (mA)
<0.5ln
Mostra
LCD
Interval de temperatura de funcionament (graus)
-40~60(>Reducció de 45 graus)
Humitat relativa
15% ~ 85% (sense condensació)
Mides (Wx Dx H, mm)
420x233x670
Comunicació inversor
CAN, RS485, WIFI, ETH
Seguretat EMC / Estàndard
IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2, IEC/EN, 61000-6-1, IEC/EN 61000-6-2, IEC/EN61000-6-3, IEC/EN 61000-6-4
Regulació de la xarxa
VDE4105, IEC61727/62116, VDE0126, AS4777.2, CEI 021, EN50549-1, G98, G99, C10-11, UNE217002, NBR16149NBR16150
Màx. Eficiència
Màx. eficiència de càrrega/descàrrega
91%
Conjunts de connexió paral·lel màxim
10
Especificació tècnica de la bateria
Tensió nominal del mòdul de bateria (M)
409.6 512 614.4 665.6
Capacitat de la bateria (Ah)
200
Energia de la bateria (kWh)
81.92 102.4 122.88 133.12
Comunicació BMS
CAN
Connexió de suport paral·lel BMS
3 conjunts (estàndard), 32 conjunts (mòdul BAU addicional)
Corrent màxim de càrrega i descàrrega (A)
100
Interval de temperatura de funcionament
Càrrega: 0 ~ 55 graus / Descàrrega: -20 graus ~ 55 graus
Cicle de Vida
Superior o igual a 6500 (@25 graus +2 graus ,0,5C/0,5C,70%EOL)
Certificació del mòdul de bateria
IEC62619, CE, IEC62040, UN38.3, MSDS
Protecció contra curtcircuits
SÍ
Protecció sobre corrent
SÍ
Protecció de sobrecàrrega
SÍ
Protecció de sobretemperatura
SÍ
Protecció contra sobretensió cel·lular
SÍ
Cèl·lula sota protecció
SÍ
Protecció de descàrrega cel·lular
SÍ


Presentació de l'empresa
L'empresa, fundada el 2014, és una empresa de base-tecnològica especialitzada en la fabricació de mòduls solars fotovoltaics i que ofereix solucions integrals clau en mà per a centrals elèctriques. L'empresa ocupa una instal·lació de 10.000 -metres quadrats- que allotja una línia de producció de mòduls solars intel·ligents amb una capacitat anual d'1 Gw. La línia de producció és compatible amb cèl·lules solars multi-barras colectores que van des de mides de 182 mm fins a 210 mm, alhora que admet tecnologies-vanguardistes com TOPCon (TunneOxide Passivated Contact), HIT (Heterojunction) i BC (Back Contact) per satisfer les demandes generals del mercat. L'empresa ofereix serveis de-DO/OEM a llarg termini, mantenint reserves estratègiques d'inventari per garantir terminis de lliurament ràpids, amb tots els productes recolzats per una garantia de rendiment de 30-anys. Ens dediquem a maximitzar la rendibilitat dels clients mitjançant una qualitat constant del producte, una gestió fiable de la cadena de subministrament i solucions d'eficiència de costos líders en el mercat.
190+PAÏSOS
Servir el país
10 anys
Garantia de qualitat
24 hores
Servei en línia
OEM/ODM
Servei personalitzat



Etiquetes populars: sistemes d'emmagatzematge de bateries solars comercials, fabricants de sistemes d'emmagatzematge de bateries solars comercials de la Xina, proveïdors, fàbrica
